כל שעון הוא זכרון...  

תשוקה, דיוק ויחודיות

מותגי אורולוגין סחר בע"מ

Cuervo Y Sobrinos ו-ELYSEE

משלבים טכנולוגיה וסגנון

 

בואו להתענג על איכות מצוינת

ועיצובים ייחודיים ומרהיבים ביופיים.

 

1/7

אודות

חב' אורלוגין סחר בע"מ נוסדה כהגשמת חלום אישי, שהחל לפני שנים רבות באהבה עצומה לשעוני איכות, בשילוב עם הערכה רבה לטכנולוגיה ההנדסית המופלאה הגלומה במכשיר הקטן, אשר אנו עונדים על זרוענו, ואשר מעבר למצגת הזמן מספק לנו פונקציות נוספות, רבות ומגוונות, תוך שילוב בעיצוב ויופי, שהופך ליצירת אומנות לשמה.

 

הידע הרב שנצבר במהלך השנים, תוך כדי החשיפה לעולם השעונים העצום, העניק לנו את הכלים והיכולת למיין, לסווג ולבחור מתוך המגוון הרחב של מותגי השעונים בעולם דווקא את שעוני האיכות המרהיבים של חב' Cuervo Y Sobrinos משוויץ  ו - ELYSEE מגרמניה, ולשתף את הקהל הישראלי בחוויה המרגשת של הבעלות על שעון מעוצב, איכותי ובלתי מתפשר.

 

מקור השם שיעקב (ג'ק) כהן (המייסד) בחר לחברה "אורולוגין סחר בע"מ" הוא מהמילה הלטינית: HOROLOGY, שמשמעותו: מדע מדידת הזמן – מילה שמשקפת בעצם את מהות עולם השעונים כולו.

 

בעלי החברה הם: יעקב (ג'ק) כהן המשמש כמייסד ומנכ"ל iלביא כהן משמש כסמנכ"ל החברה.

 

חב' אורלוגין סחר בע"מ, מייצגת ומשווקת בלעדית בישראל את מותג שעוני  (Cuervo Y Sobrinos (Swiss Made היוקרתי והייחודי, אשר הוקם בהוואנה, קובה ב1882 ומאז החברה ממשיכה לייצר, להצטיין ולהתבלט גם כיום, באיכות מוצריה ושעוניה היחודיים במינם וביופיים ומשווקת בכל יבשות העולם (כולל בישראל), ומיטב ידועני ומפורסמי העולם עונדים את התכשיטים והשעונים המעניקים ומוסיפים יוקרה וכבוד למותג C.Y.S !

 

ובנוסף את מותג האיכות והיוקרה ELYSEE – דיסלדורף גרמניה, (Made In Germany), שהחלה דרכה בשנת 1920, ומשנת 1960 הפכה לחברה מהמובילות בגרמניה, תוך פריצה לשווקים בינלאומיים, וכיום מייצאת את שעוניה למעל 40 מדינות ברחבי העולם כולל ישראל.

 

מגוון השעונים הרחב האיכותי והמעוצב, מאפשר לכל לקוח שאוהב שעונים (נשים וגברים) לבחור לעצמו שעון לטעמו וברמת מחיר לכיסו.

 

 

אנו מקווים ומצפים שגם אתם תצטרפו לחוג לקוחות אורולוגין סחר בישראל, ותיישמו את האמרה שבחרנו:

שעוני איכות לאנשים שבאמת אוהבים שעונים!

 

בברכה,

לביא כהן

סמנכ"ל